סודות הבשר של בנצי

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קייטרינג לבר מצווה

אירוע בר מצווה הוא אחד האירועים החשובים ביותר בחיי הנער הפותחים בפניו את הדלת אל עולם המבוגרים. אחד הנושאים הבוערים ביותר בהכנות לקראת האירוע הגדול הוא קייטרינג לבר מצווה. עוד לפני המצגות, התמונות וקטעי השירה שהכינו קרובי המשפחה והחברים, חשוב לספק לאורחים מאכלי גורמה כדי למלא את הקיבה שלהם לקראת שורה ארוכה של פעילויות נמרצות עד שעת לילה מאוחרת.

קייטרינג לבר מצווה חלבי או בשרי – מה כדאי?

אנשים רבים מתלבטים אם להזמין קייטרינג חלבי או בשרי לבר המצווה של ילדם האהוב. שני סוגי הקייטרינג טובים כל אחד בדרכו:

  • מאכלים איכותיים – כשם שהאורחים שלכם נבדלים בתכונותיהם, כן הם נבדלים בהעדפותיהם הקולינריות. הקרניבורים שבין חבריכם יעדיפו את הקייטרינג הבשרי, ואילו הצמחונים את הקייטרינג החלב. למעשה, אין זה משנה באיזה סוג קייטרינג לבר מצווה תבחרו כל עוד החברה המספקת אותו תקפיד על הגשת מנות איכותיות וטעימות. על כל פנים, אם החלטתם להזמין קייטרינג בשרי, דאגו למנות צמחוניות טעימות עבור האורחים הנמנעים מאכילת בשר.
  • מאכלים מיוחדים – לכל קייטרינג ייחודיות משלו. במסגרת קייטרינג בשרי, למשל, ניתן ליהנות ממאכלים כמו אסאדו או שיפודים על האש. במסגרת קייטרינג חלבי, יוכלו האורחים לדלג ישר לשלב הקינוחים וליהנות מגלידה או מעוגת קצפת טובה.
  • מאכלים לילדים – בשני סוגי הקייטרינג ישנם מאכלים המתאימים יותר לילדים. זה יכול להיות המבורגר וצ'יפס כשמדובר בקייטרינג בשרי או פיצה ופסטה כשמדובר בקייטרינג חלבי.
  • בבוקר או בערב – סוג הקייטרינג תלוי בשעה שבה אתם מעוניינים לערוך את האירוע. אם הילד נולד בחופש הגדול ואתם רוצים לערוך את האירוע בשעות הבוקר או הצהריים, מומלץ להזמין קייטרינג חלבי, אך אם האירוע נערך בערב, כדאי להזמין קייטרינג בשרי.

חוגגים בר מצווה עם בנצי

בין אם אתם מעוניינים לספק לאורחים מנות חלביות ובין אם בשריות,בנצי מציע לכם קייטרינג לבר מצווה איכותי וטעים אשר ישדרג לכם את האירוע. המנות המוגשות מתאימות לכל הגילים החל מחוגגי הבר מצווה הצעירים ועד לאנשים המבוגרים יותר. כאן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מנות, משירות מקצועי ומיחס אדיב כלפיכם וכלפי האורחים שלכם. כי אצלנו עובדים אנשים שבאמת אוהבים את תחום עיסוקם.

גלריה

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי