סודות הבשר של בנצי

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

מארגנים אירוע קטן אך משמעותי לאנשים שאתם אוהבים? בשנים האחרונות יותר ויותר מארגני אירועים מזמינים קייטרינג חלבי לאירועים קטנים. הקייטרינג החלבי נחשב לזול יותר מהקייטרינג הבשרי, ולכן הוא מתאים לאירועים קצרים וקטנים יותר. כמו כן, הקייטרינג כולל מאכלים קלים יותר לעיכול, וזאת בניגוד לקייטרינג בשרי אשר כולל מאכלים "כבדים" כדוגמת סטייק או פרגיות.

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים – לאילו אירועים הוא מתאים?

הקייטרינג החלבי הוא שמחתם של רבים. אנשים שומרי מסורת ישמחו לשתות קפה בחלב לאחר ארוחה דשנה, וצמחונים יחגגו על אירוע שלם שבו לא נהרגה אף חיה. אלה כמה אירועים שהם כדאי לשקול להזמין קייטרינג חלבי:

  • מסיבות מצווה – לפעמים הילד והילדה החוגגים בר מצווה ובת מצווה מעדיפים להסתפק באירוע קטן. קייטרינג חלבי מתאים במיוחד לילדים, מכיוון שהם אוהבים ליהנות מקינוחים כמו גלידות או עוגות טעימות.
  • מסיבות יום הולדת – חוגגים יום הולדת מיוחד לסב שמלאו לו 80 שנה? הילדה רוצה לחגוג באולם קטן 16 אביבים? זוהי הזדמנות טובה להזמין קייטרינג חלבי לאירועים קטנים. הקייטרינג יאפשר למוזמנים ליהנות מאוכל קל יחסית כמו פסטות, פשטידות או פיצות, ובסיום הארוחה יוגשו קינוחים לרוב.
  • מסיבות ברית מילה – רוב מסיבות הברית נערכות בבוקר, בשעות שבהן הישראלים אינם רגילים לאכול בשר. לפיכך, קייטרינג חלבי הוא פתרון טוב. כך תוכלו להעניק לאורחים שלכם ארוחת בוקר מהנה כתודה על כך שבאו לשמוח בשמחתכם.
  • אירוע צוות – החלטתם להוציא את העובדים שלכם ליום כיף בשמורת טבע? תוכלו להזמין קייטרינג חלבי הכולל מאכלים קלילים ומרעננים אשר לא יפריעו לעובדים בטיול ובפעילויות השונות בחיק הטבע כמו משחקי כדור או השתתפות באטרקציות שמארגנת חברת אירועים. 

מחזירים את החלב למרכז

אנשים לא מעטים חושבים שקייטרינג בשרי טוב יותר מקייטרינג חלבי. 'סודות הבשר של בנצי' נלחמת בתפיסה זו ויכולה להוכיח לכל אחד את כוחו של הקייטרינג החלבי. בזכות מנות איכותיות וטריות שבהן מושקעים בכל פעם זמן, מחשבה ועיצוב, תוכלו להרשים גם את הקרניבורים האדוקים ביותר שבין חבריכם. כך שאם אתם מחפשים קייטרינג חלבי לאירועים קטנים, אצל בנצי תקבלו שירות איכותי ומקצועי המבוצע באדיבות ויחס אישי.

גלריה

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי