סודות הבשר של בנצי

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קייטרינג אסאדו

דרך טובה להפתיע את האורחים בכל אירוע היא באמצעות קייטרינג אסאדו. פירוש המילה הספרדית "אסאדו" הוא "צלוי", ואכן מדובר בנתח בשר בקר הממוקם בין הצלע לבין בית החזה אשר נצלה בדרך מיוחדת עד שהוא מקבל את המרקם החום שלו. בשר זה נפוץ בארצות כמו צ'ילה או ארגנטינה ונוהגים לאכול אותו עם תוספות כמו אורז ותפוחי אדמה, או כמנה בפני עצמה.

מדוע כדאי להזמין קייטרינג אסאדו?

מארגני אירועים רבים מתלבטים לגבי הקייטרינג שהם מעוניינים להזמין, והיו רוצים להרשים את האורחים שלהם במנות איכותית. האסאדו הוא פתרון טוב לסוגים רבים של אירועים מסיבות רבות:

  • מאכל שלא אוכלים כל יום – בשר האסאדו יקר יחסית, ואנשים רבים מעדיפים לאכול אותו בהזדמנויות מיוחדות. כמו כן, אסאדו אמתי דורש ידע וניסיון הכנה וגם כלים מיוחדים כמו גריל ושיפודים. עם זאת, באירוע כמו חתונה, בר מצווה או מסיבת ברית יכולים המוזמנים לטעום מטעמו המיוחד של האסאדו.
  • מאכל מועדף לשומרי משקל – קייטרינג אסאדו יכול להתאים לאנשים המקפידים על תזונה נכונה, בייחוד אם מדובר באנשים השומרים על דיאטת הפליאו הדוגלת באכילת מאכלים מן הטבע, כמו שעשה האדם הקדמון.
  • המלך של אוהבי הבשר – באירוע שלכם לא צריך לחכות ליום העצמאות כדי לעשות על האש. אם בקרב החברים שלכם יש הרבה קרניבורים שאינם מפסידים אירוע בשרים טוב, תוכלו להפתיע באמצעות האסאדו.
  • בשר גם לילדים – האסאדו מתאים לא רק לאירועים אופייניים למבוגרים כמו חתונה, אלא גם לאירועים כמו בת מצווה ובר מצווה. אחרי הכול, גם הילדים יכולים לעבור שלב במסיבת גיל ההתבגרות שלהם ולטעום אוכל של מבוגרים.

חגיגה של אסאדו

אם אתם מחפשים חברה המספקת קייטרינג אסאדו טעים ואיכותי, בנצי הוא האדם המתאים. בזכות בנצי, יוכלו האורחים שלכם ליהנות מטעמו של אסאדו אמתי אשר מכינים אותו כהלכה, לפי טעמו של כל אחד מהאורחים. בנוסף על כך, ניתן להזמין מנות שונות ומגוונות ולבחור בין קייטרינג בשרי לבין קייטרינג חלבי. הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם את היחס האישי המגיע לכם, וכאן תוכלו לחוש באמת את האהבה של האנשים לעבודה ואת הלהט שלכם לעזור לכם.

גלריה

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי