סודות הבשר של בנצי

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אסאדו

השם אסאדו הגיע לישראל הישר מארגנטינה. האסאדו מוכר לרבים מאתנו כנתח בשר גדול ושומני אשר ממוקם בין בית החזה לצלע של הבקר. כשם שמרמז שמו הספרדי Asado, שפירושו "צלוי", את הבשר צולים בדרך כלל על האש ומגישים מידית לאורחים. האסאדו הוא מאכל מסורתי בכמה ארצות בדרום אמריקה, והוא מוגש בדרך כלל עם תוספות כמו תפוחי אדמה, עגבניות או גזרים.

לאכול אסאדו באירוע מיוחד

בשל טעמו הרך והייחודי נחשב האסאדו למנה עיקרית המוגשת במסיבות ובאירועים מיוחדים. אלה כמה אירועים שבהם ניתן לשלב גם צליית אסאדו טעים:

  • חתונה – האורחים אוהבים לבוא לחתונה ולהשתתף באירוע המאושר ביותר בחיי החתן והכלה. אך אחד הדברים המרכזיים המעניינים כל אורח בחתונה הוא לא השמלה היפה שלובשת הכלה או הגימיק של הפרחת היונים בחופה, אלא האוכל בצלחת שלו. אורחים רבים באים לחתונה רעבים, אחרי שיצאו מוקדם יותר מהעבודה כדי לשמח את החתן והכלה. מסיבה זו, האסאדו הוא המנה המפנקת המושלמת באירועים כמו חתונה.
  • אירועי מצווה – בר מצווה או בת מצווה הם השלב הראשון בתהליך ההתבגרות של הילד או הילדה, וזו הזדמנות טובה להכיר להם אוכל של גדולים כמו אסאדו. אבל גם אם החברים של החוגג או החוגגת יעדיפו את שולחן הממתקים, תמיד יגיעו לאירוע קרובי משפחה והורים לילדים אשר ישמו לטעום מנתח הבשר הצלוי.
  • אירועי חברה – החלטתם להגיד תודה לכל העובדים הנאמנים שנמצאים אתכם בשעת צרה ולארגן להם ערב שכולו בשרים איכותיים על האש? האסאדו הוא מלך הבשרים, והוא יכול להפתיע גם את העובדים הסרבנים ביותר שנוהגים לקטר כל היום.

המומחית לבשר

האירוע הגדול שלכם מתקרב? רוצים להפתיע את האורחים שלכם בקייטרינג איכותי שאינו מתפשר על הטעם הטוב? בנצי מספק שירותי קייטרינג איכותיים לכל אירוע שתוכלו להעלות על הדעת. כאן יכולים משתתפי האירוע ליהנות לא רק מטעמו המיוחד של אסאדו צלוי וחם, אלא ממגוון רחב של מנות בשריות איכותיות כדוגמת בשר מעושן, טורטיות, לחמים טריים ושורה ארוכה של קינוחים. כמו כן, בחברת הקייטרינג מקפידים לא רק על טריות המאכלים, אלא גם על הגשה אסתטית, והשירותים מתפרסים על פני מספר אזורים בארץ.

גלריה

למבחר מנות מושלם לאירוע שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי